home
home
Egzaminy uzupełniające


do liceum odbędą się03.07.2018od godz. 10:00,

(j. polski, matematyka,

rozmowy kwalifikacyjne)

W TYM ROKU ŚWIĘTUJEMYJUBILEUSZ 25-LECIA ISTNIENIA SZKOŁY!!!


WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI I INFORMACJE O ŻYCIU NASZEJ SZKOŁY

ZNAJDZIECIE NA NASZYM OFICJALNYM

PROFILU NA FACEBOOK'U

 
LISTA PODRĘCZNIKÓW

DLA


GIMNAZJUM I LICEUM

DOSTĘPNA JEST

TUTAJ

 


REGULAMIN UCZNIOWSKI ZNAJDUJE SIĘ

TUTAJ


STATUT SZKOŁY ZNAJDUJE SIĘ

TUTAJ


FESTIWALE KULTURALNE Drukuj

Od roku 1997 Autorskie Liceum organizuje Festiwale Kulturalne, podczas których uczniowie mają okazję zaprezentować swoje talenty sceniczne. W ramach Festiwali nasi uczniowie wystawiają spektakle, zarówno według scenariuszy uznanych autorów jak i według własnych, autorskich pomysłów. Na szczególną uwagę zasługują co roku spektakle wystawiane przez nasze Koło Teatralne, zawsze profesjonalnie przygotowane przez prof. Tomasza Piotrowicza.

Oprócz wystąpień teatralnych w ramach Festiwali obejrzeć można liczne filmy nakręcone przez naszych uczniów i absolwentów.

Szczególną atrakcją Festiwali Kulturalnych jest występ trupy teatralnej The Belfers, w skład której wchodzą nauczyciele naszej szkoły. Spektakle te, pełne dowcipu, co roku spotykają się z entuzjazmem widzów.


Krótka historia naszych Festiwali:

1998 r.


 

1999 r.


 

1999 r.

 

2000 r.

 Więcej informacji o Festiwalach Kulturalnych ALON 42 znajdziecie Państwo TUTAJ

 

Powrót do: STRONA GŁÓWNA