home
home
FESTIWALE KULTURALNE Drukuj

Od roku 1997 Autorskie Liceum organizuje Festiwale Kulturalne, podczas których uczniowie mają okazję zaprezentować swoje talenty sceniczne. W ramach Festiwali nasi uczniowie wystawiają spektakle, zarówno według scenariuszy uznanych autorów jak i według własnych, autorskich pomysłów. Na szczególną uwagę zasługują co roku spektakle wystawiane przez nasze Koło Teatralne, zawsze profesjonalnie przygotowane przez prof. Tomasza Piotrowicza.

Oprócz wystąpień teatralnych w ramach Festiwali obejrzeć można liczne filmy nakręcone przez naszych uczniów i absolwentów.

Szczególną atrakcją Festiwali Kulturalnych jest występ trupy teatralnej The Belfers, w skład której wchodzą nauczyciele naszej szkoły. Spektakle te, pełne dowcipu, co roku spotykają się z entuzjazmem widzów.


Krótka historia naszych Festiwali:

1998 r.


 

1999 r.


 

1999 r.

 

2000 r.

 Więcej informacji o Festiwalach Kulturalnych ALON 42 znajdziecie Państwo TUTAJ

 

Powrót do: STRONA GŁÓWNA