Tomasz Malczewski

Pasja do wieków minionych towarzyszyła mi od dziecka. Przeszłość uwielbiałem poznawać nie tylko z książek ale również bardziej empirycznie. Swój pierwszy strój rzymskiego legionisty wykonałem w wieku 8 lat, jako nastolatek posiadałem już  szlachecki kontusz i żupan. Nie było więc innego wyjścia jak tylko studia na wydziale historii! Dzięki temu dziś jestem już pełnoprawnym fizylierem w Armii Księstwa Warszawskiego w służbie J.W Cesarza Napoleona, gotowym do zabrania swoich uczniów w niesamowity świat odległych czasów !

Pasję do dawnych epok zaszczepiam swoim podopiecznym również na działajacym w naszej szkole Kółku Gier Palnszowych na,którym uczestnicy toczą historyczne batalie, budują starożytne imperia, rozbudowują swoje ekonomiczne potęgi w okresie rewolucji przemysłowej, ale przede wszystkim uczą się planowania, strategicznego myślenia i przy tym świetnie się bawią !

Jestem też skromnym rysownikiem, zaciętym kucharzem, porywczym cyklistą a od niedawna zawodnikiem drużyny krykietowej Warsaw Hussars Criket Club.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *