Agnieszka Czereyska

Drogi Uczniu, Rodzicu Ucznia, Kandydacie i Rodzicu Kandydata na Ucznia (to chyba wszystkie grupy, które mogą to czytać 😊), w ALONIE pełnię zaszczytną rolę psychologa szkolnego. Dlaczego zaszczytną? Bo dla mnie to zawsze wyróżnienie, jeśli ktoś decyduje się, aby obdarzyć mnie zaufaniem i dać mi dostęp do cząstki siebie – swoich myśli, swojej historii, marzeń, potrzeb, obaw, lęków, zmartwień, dręczących pytań, smutków, ale i radości. Wyróżnienie, do którego podchodzę z ogromnym szacunkiem. 

Najważniejsze co chcę Ci powiedzieć, to to, że kiedy już to się stanie i zdecydujesz się obdarzyć mnie zaufaniem, podejdę do Ciebie i do tego co mi powierzyłeś z największą powagą, delikatnością, dyskrecją i troską.  

Głównym celem mojej pracy jest, aby każdy Uczeń ALONU, który potrzebuje pomocy i wsparcia wiedział, że nie jest sam ze swoimi problemami. Jestem w ALONIE po to, aby towarzyszyć mu zarówno w dużych, jak i tych mniejszych trudnościach, zaopiekować się nimi, pomagać rozwiązywać problemy i zapewniać wsparcie, którego potrzebuje. 

Tak jak na tej ławeczce na zdjęciu, tak siedzę i czekam na Ciebie w ALONIE.  Możesz przyjść, usiąść, rozgościć się. Możemy porozmawiać, a czasem razem pomilczeć. Możesz zostać tyle ile potrzebujesz. Do zobaczenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *