Olga Krzysztoporska

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego i Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Lektorka i nauczycielka z pasją i doświadczeniem.  

 

Przez kilka lat uczyłam w szkołach językowych (m.in. TFLS, Empik School, Profi-Lingua), gdzie przygotowywałam kursantów do egzaminów FCE, CAE, LCCI oraz PET. Prowadziłam kursy również w firmach i instytucjach, np. w Polskim Towarzystwie Reasekuracji, Wedlu, Polskich Liniach Lotniczych LOTAgrotrade oraz w Ministerstwie Zdrowia.

Pracowałam też w kilku znanych i cenionych szkołach prywatnych w Warszawie, m.in. w Zespole Szkół Lauder MorashaWarsaw Bilingual School czy Meridian International High School. 

Przez rok mieszkałam i pracowałam w Sheffield w Wielkiej Brytanii, przez pół roku w Edynburgu w Szkocji oraz przez trzy miesiące w Sydnew Australii szlifując znajomość języka angielskiego oraz poznając obyczaje i kulturę native’ów. 

 

Nie boję się nowych wyzwań i doświadczeń, a moi uczniowie lubią ze mną pracować, ponieważ bije ode mnie podobno pozytywna energia 😉 (ale niech pozory Was nie zmylą, bo jestem przy tym wymagająca i konsekwentna 😀 

Uwielbiam jeździć na rowerze, rolkach, łyżwach i nartach, podróżować, oglądać dobre filmy i korzystać z życia 🙂 

Moje motto to: Chwytaj dzień!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *